Předchozí ročníky

2014

Junior Design mladší

  1. Monika Bílková (KeyRA Story)
  2. Ester Vilímková (Ateliér Vícha)
  3. Věra Řeháčková (web Primy)

Junior Design starší

  1. Minh Thang Pham (redesign Skypu)
  2. Martin Vastl (reading PI)
  3. Vojta Ryšánek (redesign JI)

Internet věcí

  1. Projekt TEAmatic 3000 – Maria Šimůnková, Jan Šimůnek (Gymnázium Havlíčkův Brod) (TEAmatic 3000)
  2. Tým z Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě s projektem “Viry nemusí pouze škodit”. (Viry do školy)

Junior Web mladší

Porota se rozhodla udělit 2 první místa.

Junior Web starší

  1. Dario Kolar s projektem Šikovné ruce (Šikovné ruce)
  2. Jan Barášek s projektem VikiTron | Znalostní vyhledávač (VikiTron)
  3. Martin Kučera a Vojta Paukner s projektem MilýJežíšku.eu (MilýJežíšku)

Junior Text

  1. Tereza Matoušová (v této kategorii se vyhlašuje pouze vítěz)

Speciální cena Junior Erb

  1. Prokop Vopařil a Jan Vlasák s projektem Společnosti arcibiskupského gymnázia (Společnost)
  2. Jakub Englický a Šimon Polan s webovými stránkami Gymnázia Zikmunda Wintra Rakovník (Gymnázium Zikmunda Wintra)
  3. Filip Kočí s webem školního parlamentu (Školní parlament 6ZŠ Sokolov)

Speciální cena Nadace Vodafone

  1. Martin Kučera a Vojta Paukner s projektem MilýJežíšku.eu (MilýJežíšku)

Speciální Cena veřejnosti

  1. UCSEONLINE.CZ – Jan Decker a Lukáš Hotový (Uč se online!)

Speciální cena za uživatelský prožitek na mobilech

  1. Dario Kolar s projektem Šikovné ruce (Šikovné ruce)

2013

Junior Web (starší)

  1. Petr Le (poslepu.com)
  2. Drahomír Hanák (Schoolhelper)
  3. Kirill Bunin (3DGoose)

Junior Web (mladší)

  1. David Veselý (bucket-list.cz)
  2. Šimon Appelt (nicknames.cz)
  3. Petr Kubeš (wepeo.com)

Junior Design (starší)

  1. David Kotík (práce)
  2. Do Long Thanh (práce)
  3. Vojta Ryšánek (práce)

Junior Design (mladší)

  1. Monika Bilková (práce)
  2. Petr Motl (práce)
  3. David Nepožitek (práce)

Junior Erb

  1. Jan Oliva (časopis pro nezájmisty – Neťák)
  2. Daniel Smejkal (neoficiální web města Pardubice)
  3. Patrik Bednář (neoficiální web města Polička)

Junior Text

  1. Dominika Nováková (v této kategorii se vyhlašuje pouze vítěz)

Speciální cena za Technologické zpracování

  1. Matouš Skála (musixmashup.com)

Speciální cena Nadace Vodafone

  1. Drahomír Hanák (www.schoolhelper.eu)

Cena za nejlepší mobilní prožitek & cena veřejnosti

  1. Kirill Bunin (3DGoose)

2012

Junior Web (starší)

  1. Matouš Skála (mystudentbook­.com)
  2. Jan Henneberg (spolupráce Michal Sládeček – fbduel.cz)
  3. Jiří Šifalda (wordbot.cz)

Junior Web (mladší)

  1. Martin Kučera (mojeprani.eu)
  2. Petr Maňas (rodicak.cz)
  3. Martin Zíka (worldcamera.net)

Junior Design (starší)

  1. David Jindra (spolupráce Prokop Jelínek a Aleš Pitín – vítězná práce)
  2. Michal Plodek (vítězná práce)
  3. Milan Michal (vítězná práce)

Junior Design (mladší)

  1. Nebylo uděleno
  2. David Nepožitek (vítězná práce)
  3. Adam Bruštík (vítězná práce)

Junior Erb

  1. Tomáš Čakloš (gymplos.cz)
  2. David Hotař (earth.zszatop­kovych.eu)
  3. Martin Fiala (svcpohorelice­.cz)

Junior Text

  1. Michaela Vaškovicová (v této kategorii se vyhlašuje pouze vítěz)

Speciální cena Nadace Vodafone

  1. Matěj Polák (práce)

2011

Junior Web (starší)

  1. Kamil Sedlmajer
  2. Michal Majer

Junior Web (mladší)

  1. Martin Zíka
  2. Jakub Malý

Junior Design (starší)

  1. Nam Vu
  2. Aleš Nešetřil

Junior Design (mladší)

  1. Aneta Prozrová

Junior Text

  1. Barbora Němcová (v této kategorii se vyhlašuje pouze vítěz)

Junior Erb

  1. David Lupáč

Speciální cena Nadace Vodafone

  1. Martin Zikmund

2010

Junior Web (starší)

  1. Jakub Rož
  2. Jiří Podborský

Junior Web (mladší)

  1. Jan Uruba
  2. Pavel Surý

Junior Design (starší)

  1. Marek Hila

Junior Design (mladší)

  1. Jan Kaska

Junior Text

  1. Klára Jelínková
  2. Michaela Macháčková

Junior Erb

  1. Petr Socha
  2. David Alexa

Speciální cena Nadace Vodafone

  1. Jakub Rož

2009 – 2000

Bude doplněno